stickyimage

Learn More Close

Saç Bakım Ürünleri

Schwarzkopf Essensity size doğal ve canlı bir görünümü vaat ediyor. Schwarzkopf Essensity serisi ile yapay boyaların yarattığı hasarlardan kurtulabilirsiniz. Seri içerisinde yer alan ürünlerde doğal bir içeriğin bulunması, saçlarınızı daha uzun süre korumanızı ve daha canlı tutmanızı sağlıyor.

İnce telli saçlar için  önerilen Oil Miracle Light zaman içinde saçlarınızı iyileştirip doğal saç seviyesine getirerek sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar.  Saçlarınızın daha hızlı bir şekilde doğallık kazanması ve güçlenmesi için saç tipinize uygun olan ince telliler için Light normal ve kalın telli saçlar için Normal Oil Miracle kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Schwarzkopf Bonacure Hassas saçlara derinlemesine bakım sağlar. Mekanik işlemler ve kimyasal işlemler sonucu yeniden yapılanmaya ihtiyaç duyan saçlar için ideal 4. seviye durulanan bakım.   TANI Kimyasal ve mekanik işlemlerin sık tekrarlanması sonucu iç yapısı bozulmuş saçlar Donuk ve kırılmaya müsait saçlar   FAYDALARI Saçı besleyerek dış etkenlerden korur

Kerastase Elixir ile saçlarınızda bugüne kadar yaşamadığınız bir deneyime sahip olacaksınız. Mucizevi içeriği, argan, mısır, prakaksi ve kamelya yağlarının gücünü bir arada toplayan özelliği ile Kerastase Elixir, saçlarınızda özlediğiniz doğal ve parlak görünümü sağlayacak.

Kerastase şampuan, sahip olduğu çok yönlü özelliği ile her tip saç şekline ve yapısına uyum sağlayan bir formüle sahip. Bu anlamda her tip saç yapısına uyum sağlayan ilk ürün olma özelliğini taşıyan Kerastase Elixir içeriğinde bulunan dört yağın birleşimi ile eşsiz bir güce sahip.

Matrix Biolage Hydratherapie ile kuru saçlarınızı, ürünün nemlendirici özelliği ile korumaya alabilirsiniz. Ürün kullanım sonrasında saçlarda nem, yumuşaklık ve canlı bir görüntüyü sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan E vitamini, aloe vera özü ile saçlarınızı beslerken aynı zamanda doğal ve parlak bir görünüm kazandırmaktadır.

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Serisi ile saçlarda anında koruma ve bakım sağlayabilirsiniz. Ürün serisinin en önemli özelliği bir dakika gibi bir sürede saçlarda aranılan doğallığı ve canlılığı yaratmasıdır. Yoğun güçlendirici özelliği ile Goldwell Dualsenses Ultra Volume Serisi saçları yeniden yapılandıracaktır.

Yorum Yap

Required