stickyimage

Learn More Close

Merdiven Asansörleri

Eğer siz de bir merdiven asansörü almayı düşünüyorsanız, biz sizin en doğru seçimi, en uygun koşullarla yapmanız için buradayız.

Merdiven Asansörü bir başka deyişle koltuk asansör herhangi bir nedenden dolayı merdiven inmekte veya çıkmakta zorluk çeken kişilerin kullanımına yönelik olarak tasarlanmış asansörlerdir.

Erimas Asansör Sistemleri olarak tek odağımız ve tek işimiz merdiven asansörüdür. Kuruluş tarihimiz olan 2006’dan beri sadece merdiven asansörleri üzerine faaliyet göstermekteyiz ve Türkiye’de satışı, taahhüdü, kurulumu ve satış sonrası hizmetlerinin tamamı firmamızca yapılan 2.000 adete yakın merdiven asansörü uygulamamız bulunmaktadır. Seçilmiş referanslarımızı lütfen inceleyiniz.

Erimas olarak satış ve uygulamasının yaptığımız tüm markaların Türkiye’de yetkilendirilmiş tek temsilcisiyiz. Bu husus siz değerli müşterilerimizi korumakta ve satın aldığınız ürün ile hizmetin kalitesini güvence altına almaktadır. Şöyle ki; İlk bilgi talebinizden ürün satışına, kurulumdan teknik servis hizmetlerine kadar size sunduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetlerimiz tedarikçilerimizin denetimi altındadır. Verdiğimiz hizmetin kalitesi sürekli takip edilmekte ve her alanda eğitim ile gelişimi sağlanmaktadır. Merdiven asansörünüz ile ilgili her türlü yedek parça sürekli olarak stoklarımızda bulunmaktadır ve asansörünüzün seri numarasından, bakım geçmişine her detay Erimas’ta kayıtlarımız altındadır.

Kuruluşumuzdan beri aynı markaları temsil ediyor ve uyguluyoruz. Tedarikçilerimiz ile uzun yıllardır süregelen sorunsuz ilişkilerimiz ve referanslarımız şüphesiz firmamızın güvenilirliğinin ve ürünlerimizin kalitesinin bir göstergesidir. Bununla birlikte yıllardır bizimle birlikte olan idari ve teknik personelimiz merdiven asansörleri konusunda yılların bilgi birikimine ve tecrübesine sahiptir. Deneyime, eğitime ve devamlılığa inanan bir firmayız. Satış sonrası hizmetimizin yüksek kalitesi de bunun doğal bir sonucudur. “Stannah Customer Experience Award” ödülüne sahip Erimas’ı bizden değil, müşterilerinden dinleyin!

Yorum Yap

Required